Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew tradycyjny - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

W razie potrzeby proszę o dokonanie przelewu na poniższy numer rachunku podając w tytule numer zamówienia.

BZ WBK

Numer konta: 35 1090 1694 0000 0001 1934 8720

COMER TOMASZ FILIPIAK

ul. Chodecka 8/92

03-332 Warszawa

 

  • Przelew zagraniczny w walucie EURO - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

                 W razie potrzeby wykonania przelewu w walucie EURO proszę o dokonanie przelewu na poniższy numer rachunku podając w tytule numer zamówienia.

mBank

Numer konta IBAN: PL 35 1140 2004 0000 3212 0224 0430

Numer BIC: BREXPLPWMBK

COMER TOMASZ FILIPIAK

ul. Chodecka 8/92

03-332 Warszawa

  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

System eCard obsługuje bezpieczne transakcje:

  • karty płatnicze - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.
  • ePrzelewy - Płacę z inteligo, mTransfer, MultiTransfer, Płać z Nordea, Przelew24, Przelew z BPH, Płacę z iPKO, Pekao24Przelew, Płacę z City Handlowy, PayWay Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, Millennium - Płatności Internetowe.

Aktualną listę obsługiwanych metod płatności znajdziesz na stronie www.ecard.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl